سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

سه شنبه ، 31 مرداد 1396 کد خبر:2345 تعداد بازدید:

پایان بازی‌های ششمین دوره مسابقات کارکنان جهاددانشگاهی خراسان رضوی جام 16 مرداد

اشتراک گذاری

ششمین دوره مسابقات کارکنان جهاددانشگاهی خراسان رضوی جام 16 مرداد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر سید علی اکبر شمسیان در آیین اختتامیه  این مسابقات که در محل مجتمع آموزشی، ورزشی اندیشه برگزار شد  افزود: ورزش کردن علاوه بر اینکه برای سلامتی جسم و حتی روح انسان مفید است منجر خواهد شد تا هزینه‌های درمان برای دولت نیز کاهش یابد.

رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی انسجام سازمانی و روابط صمیمانه‌تر  را از دیگر نتایج ورزش در بین کارکنان برشمرد و ادامه داد: طرح پایش سلامت کارکنان سازمان از سال جاری در بین همکاران آغاز شده است.

در ادامه حسین حشمتی بیان داشت:: این مسابقات در دو بخش تیمی در رشته‌های ورزشی والیبال و فوتسال و در بخش انفرادی در رشته‌های تنیس روی میز، بدمینتون و آمادگی جسمانی به مدت یک ماه برگزار شد.

مدیر مجتمع آموزشی و ورزشی اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی به برگزاری مسابقات ورزشی رشته‌های انفرادی در دو بخش خواهران و آقایان اشاره و تصریح کرد:  در تنیس روی میز آقایان که با حضور 12 نفر برگزار شد در نهایت آقایان داود امینی از آزمایشگاه مرکزی، امیر طیوری از آزمایشگاه نیشابور و سید احمد واحدی از آزمایشگاه مرکزی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی با اشاره به اینکه  در رشته آمادگی جسمانی در بخش آقایان با حضور 9 نفر برگزار شد، افزود: در این رشته نیز آقایان امیر طیوری از آزمایشگاه نیشابور، آرمین دهنوی از علمی کاربردی مشهد و حسین اله وردی از فرهنگسرا  رتبه های اول تا سوم این رشته ورزشی را از آن خود کردند.

وی به برگزاری مسابقات آقایان در رشته ورزشی بدمینتون با حضور 13 نفر اشاره کرد و گفت: در این رشته نیز آقایان امیر طیوری از آزمایشگاه نیشابور، امین ایل بیگی زاده از علمی کاربردی مشهد و سعید اسحاق نیا از آزمایشگاه مرکزی رتبه های اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند.

وی در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی در بخش انفرادی خواهران بیان داشت: در مسابقات ورزشی بدمینتون که با حضور 15 نفر برگزار شد خانم ها مریم قربانی از معاونت آموزشی رتبه اول، محبوبه کامیاب نژاد از فرهنگسرا رتبه دوم و سمانه قدوسی از معاونت پشتیبانی رتبه سوم را از آن خود کردند.

به گفته مدیر مجتمع آموزشی و ورزشی اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی در رشته ورزشی تنیس روی میز خواهران نیز خانم‌ها زهره جوان از معاونت فرهنگی، مریم قربانی از معاونت آموزشی و ملیحه معمری سلحشوه از آزمایشگاه مرکزی به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند.

حشمتی تصریح کرد: در رشته ورزشی آمادگی جسمانی در بخش خواهران که با حضور 9 نفر برگزار شد، خانم‌ها مریم قربانی از معاونت آموزشی، ویدا براتی از کلینیک دندانپزشکی و سمیه محمدیان از آزمایشگاه نیشابور رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود نمودند.

وی به شرکت 9 تیم در رشته ورزشی فوتسال و 8 تیم در رشته ورزشی والیبال اشاره و خاطرنشان کرد: در رشته ورزشی فوتسال به ترتیب تیم‌های علمی کاربردی مشهد، معاونت پژوهش و فناوری و معاونت پشتیبانی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.

وی افزود: همچنین در رشته ورزشی والیبال تیم‌های آزمایشگاه نیشابور، معاونت پشتیبانی و معاونت فرهنگی رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.