سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

چهارشنبه ، 22 شهريور 1396 کد خبر:2397 تعداد بازدید:

مدیر مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) – شعبه خراسان رضوی خبر داد: انجام 25 طرح نظرسنجی توسط این مرکز در 6 ماهه اول سال جاری

اشتراک گذاری

مدیر مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) – شعبه خراسان رضوی از انجام 25 طرح نظرسنجی توسط این مرکز در 6 ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، راضیه آذرنیا با بیان این مطلب افزود: انجام 8 طرح نظرسنجی از انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد با حجم نمونه 6800 نفر از جمله این طرح‌ها در طی این مدت بوده است.

به گفته وی، پیش‌بینی نسبتا دقیق در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در مشهد با پیش‌بینی مرکز افکار سنجی جهاددانشگاهی خراسان رضوی و همچنین پیش‌بینی دقیق مشارکت شهروندان در انتخابات ریاست جمهوری حاصل یک نظرسنجی حرفه‌ای، استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده، بی‌طرفی و عدم وابستگی سیاسی این مرکز به حزب و یا جریان خاصی می‌باشد.

وی به بررسی میزان رضایتمندی از خدمات و برنامه‌های ارائه شده در طرح اطعام روزه‌داران در ماه رمضان با حجم نمونه 1100 نفر در مناطق حاشیه شهر مشهد اشاره و تصریح کرد: بررسی میزان رضایتمندی از خدمات و برنامه‌های ارائه شده در طرح اطعام روزه‌داران در ماه رمضان با همین حجم در حرم مطهر نیز از دیگر طرح‌های ایسپا خراسان رضوی در 6 ماهه اول سال جاری بوده است.

به گفته وی، ارزیابی اثرات اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی – فرهنگی پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد با حجم نمونه 800 نفر و ارزیابی شرکت‌کنندگان نمایشگاه کتاب این شرکت با حجم نمونه 300 نفر از دیگر طرح‌های ایسپا در طی این مدت بوده است.

آذرنیا ارزیابی شرکت‌کنندگان از بازدیدکنندگان و غرفه داران دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قفرآن و عترت مشهد با حجم نمونه 600 نفر را از دیگر طرح این مرکز در 6 ماهه اول سال جاری برشمرد.

مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) – شعبه خراسان رضوی به عقد تفاهم نامه این مرکز با نمایشگاه بین‌المللی مشهد در خصوص نظرسنجی از برگزاری نمایشگاه‌ها اشاره کرد و بیان داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون از 10 نمایشگاه برگزار شده دراین نمایشگاه  با حجم نمونه 4000 نفر نظرسنجی انجام شده است.

وی بررسی وضعیت اشتغال دانش آموختگان دانشگاه‌ها در استان خراسان رضوی به سفارش کارگروه اشتغال استانداری با حجم نمونه 1580 نفر را از دیگر طرح‌های این مرکز در 6 ماهه اول سال جاری ذکر کرد.

وی رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص بررسی سواد سلامت و امور بانوان استانداری در خصوص شناسایی مشکلات و چالش‌های زنان  در مناطق حاشیه‌ای مشهد را از دیگر طرح‌های احتمالی این مرکز در سال جاری برشمرد.