سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

چهارشنبه ، 29 شهريور 1396 کد خبر:2404 تعداد بازدید:

برگزاری کارگاه‌های مهارت‌افزا در مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت نوجوانان جهاددانشگاهی خراسان رضوی

اشتراک گذاری

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت نوجوانان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری کارگاه‌های مهارت‌افزا در سال جاری در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، افسون نیازبخش با بیان این مطلب افزود: با پیشبرد برنامه‌ها و اهداف مرکز مبنی برایجاد تنوع در دوره‌های آموزشی و راه‌اندازی کارگاه‌های مهارت‌افزا برای گروه سنی کودک و نوجوان ، در شش ماهه نخست سال96 شاهد رشد 17 درصدی فراگیران مرکز نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده‌ایم.

وی ادامه داد: در 6 ماهه اول سال جاری،دوره‌هایی مانند خوشنویسی انگلیسی و بازی‌های نمایشی خلاق راه‌اندازی و در کنار دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی کامپیوتر و آموزش قرآن کریم برگزار گردید.

وی به برگزاری کارگاه‌های روانشناسی برای والدین اشاره و تصریح کرد:  حفظ تنوع دوره‌های آموزشی برای گروه سنی 7 الی 18 سال ازدیگر برنامه‌های این مرکز تا پایان سال جاری است.

به گفته وی، برگزار کارگاه‌ آموزشی تک مهارتی در گروه زبان انگلیسی در جهت تقویت مهارت‌های مورد نیاز زبان آموزان، کارگاه آموزشی ویژه مدرسین مرکز با عنوان Contextualization or Emotionalization، در جهت به روز رسانی مدرسین، برگزار گردید . اولین کارگاه آموزشی ویژه مدرسین سطح شهر  با عنوان TEYL: Alphabet sounds greatو دوره تربیت مدرس ویژه  مدرسین گروه کودک مکتب نرجس از دیگر فعالیت‌های این مرکز در 6 ماهه اول سال جاری بوده است.

نیازبخش برگزاری مسابقه کتابخوانی برای سه گروه سنی به صورت مجزا به زبان انگلیسی و فارسی و همچنین برگزاری جشنواره نقاشی برای گروه سنی 7 الی 15 سال را از جمله برنامه‌های انجام شده این مرکز در 6 ماهه اول سال جاری برشمرد.