سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

چهارشنبه ، 05 مهر 1396 کد خبر:2414 تعداد بازدید:

رشد 17 درصدی فراگیران مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی در 6 ماهه اول سال جاری

اشتراک گذاری

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از رشد 17 درصدی فراگیران این مرکز در 6 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، هوشنگ قنادزاده با بیان این مطلب افزود: حفظ کیفیت آموزشی همگام با توسعه کمی و دستیابی به اهداف بلندمدت چشم‌انداز آموزشی جهاددانشگاهی را در دستور کار مرکز قرار داده‌ایم.

وی تصریح کرد: در راستای نیل به این هدف، تاکنون دوره‌های آموزشی در رشته‌های آموزش قرآن، زبان‌های خارجی، دوره‌های عمومی و تخصصی کامپیوتر، تربیت مربی کودک و آموزش‌های هنری را برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار نموده‌ایم.

وی برگزاری، کارگاه ویژه والدین، کارگاه‌های ارتقاء مهارت‌های فراگیران زبان انگلیسی، اجرای تورهای آموزشی به زبان انگلیسی، اجرای دوره‌های تخصصی TTC، برگزاری ترمی آزمون‌های شفاهی فراگیران و اجرای مسابقات علمی را از جمله فعالیت‌های عمده این  مرکز در 6 ماهه اول سال جاری برشمرد.

قنادزاده خاطرنشان کرد: در راستای توسعه فعالیت‌های مرکز و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در بحث آموزش و فراهم نمودن زمینه خودباوری و اشتغال بانوان، در نظر داریم دوره آموزشی هنری خواهران در رشته‌های صنایع دستی را در ترم پاییز سال جاری راه‌اندازی نماییم.