سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

دوشنبه ، 25 دي 1396 کد خبر:3054 تعداد بازدید:

سرپرست مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت کاشمر جهاددانشگاهی خراسان رضوی: دوره‌ها برگزار شده این مرکز در جهت اشتغالزایی فراگیران بوده است

اشتراک گذاری

سرپرست مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت کاشمر سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: دوره‌های برگزار شده در این مرکز متناسب با نیازهای شهرستان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، محمد اسدی افزود: علاوه بر اینکه دوره‌های برگزار شده در مرکز متناسب با نیازهای شهرستان است، این دوره‌ها نیز در جهت اشتغالزایی فراگیران بوده است.

وی به برگزاری دوره گیاهان دارویی و معطر و دوره مهارت افزایی کارشناسان کلینیک‌های سم فروشی در بخش کشاورزی اشاره و تصریح کرد: تا کنون 4 دوره فراگیر تکنسین داروخانه نیز در مرکز تشکیل شده است.

وی با اشاره به برگزاری دوره تعمیرات موبایل در مرکز، ادامه داد: برای اولین بار در استان، دوره طراحی دکور آشپزخانه با حضور چشمگیر فراگیران در این مرکز برگزار شد.

به گفته اسدی، برگزاری دوره پخت شیرینی‌های سنتی و همچنین برگزاری آزمون‌های نهضت سوادآموزی نیز از دیگر فعالیت‌های مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت کاشمر بوده است.

سرپرست مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت کاشمر سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به برگزاری دوره کارآفرینی برای مددجویان کمیته امداد این شهرستان اشاره کرد و گفت: مددجویانی که در این دوره‌ها شرکت نموده باشند می‌توانند از تسهیلات بانکی برخوردار شوند.

وی با اشاره به برگزاری دوره فوریت‌های پزشکی و حسابداری کاربردی در این مرکز، افزود: از شهرستان‌های مجاور نظیر تربت حیدریه، مه ولات، رشتخوار و بردسکن در دوه‌های کاربردی این مرکز نیز متقاضی داریم.

به گفته وی، علاوه بر دوره‌های تخصصی، دوره های عمومی زبان انگلیسی  و همچنین کامپیوتر نیز در مرکز برگزار می‌شود.