سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

شنبه ، 12 اسفند 1396 کد خبر:3129 تعداد بازدید:

معاون استاندار و فرماندار نيشابور: جهاددانشگاهی به واسطه عملکردش از مجموعه‌های مورد اعتماد مردم است

اشتراک گذاری

معاون استاندار و فرماندار نيشابور گفت: جهاددانشگاهی به واسطه عملکردش از مجموعه‌های مورد اعتماد مردم است که از دستاورد های انقلاب به حساب می‌آید و ترکیبی از علم و جهاد و مجموعه‌ای سازنده، پرتوان و موثر است.



به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس سعید شیبانی در آیین بهره‌برداری از مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در نیشابور عنوان کرد: در اين مجموعه در بخش درمان و پزشکی امکانات خوبی از جمله آزمایشگاه ارائه شده است كه برای اقشار آسیب پذیر در پروسه درمانی شان نقش مهمی دارد.



وي با بيان اين كه 20 میلیارد تومان اعتبار احداث ساختمان جهاد دانشگاهی بوده، اظهار كرد: روزانه 500 بیمار در این مرکز آن هم با کیفیت مطلوب پذیرش می‌شود.



شيباني افزود: در بخش آموزش نيز امکانات خوبی در دو طبقه فراهم شده است، همین طور بخش آموزش زبان‌های خارجی که براي بهره‌بری کسانی که به این رشته علاقه دارند، دارای استانداردهای مطلوبی است.



فرماندار نيشابور گفت: این پروژه از مجموعه پروژه‌های دهه فجر ما بود که به دلیل حضور مقامات در افتتاح این پروژه به  10 اسفندماه یعنی امروز موکول شد، ما در ایام دهه فجر 100 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد تومان را به افتتاح رساندیم.



در ادامه اين مراسم، حميد گرمابی نماينده مردم نيشابور و فيروزه گفت: جهاد دانشگاهی از اولین نهادهایی بود که به فرمان امام تاسیس شد، این نهاد در زمان جنگ نيز خدمات مطلوبی را ارائه داد و بعد از جنگ هم به خدمات سازندگی، تغییر و توسعه پرداخت و با حداقل امکانات راندمان بسیار بالایی داشت و در زمينه‌هاي مختلف از جمله ژنتيك جهاد دانشگاهي حرفي براي گفتن در دنيا دارد و مطرح است.



گرمابي با بيان اين كه این مرکز ما را بی نیاز از مراکز استانی می‌کند، تصريح كرد: در بسياري از زمینه‌ها می‌بینیم که جهاد دانشگاهی حرفی برای گفتن دارد.



همچنين هاجر چناراني ديگر نماينده مردم نيشابور و فيروزه عنوان كرد: اميدوارم بتوانيم در سايه اتحاد و يكدلي گام‌هاي بلندي برداريم؛ امروز دست دولت تنگ است و شاید نتوانیم چنین پروژه هایی را به اين شكل راه اندازی کنیم؛ قطعا اين مجتمع‌ها سود خود را در بازه زماني خواهند برد و خواهش داريم كه مجددا در يك بازه زماني ديگر در شهرستان نيشابور و فيروزه پروژه ديگري را نيز آغاز نماييد.