سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

دوشنبه ، 04 تير 1397 کد خبر:3664 تعداد بازدید:

راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی

اشتراک گذاری

سامانه اطلاع‌رسانی کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی راه‌اندازی شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، این سامانه به آدرس الکترونیکی http://jdmdentalclinic.ir/ قابل دسترس است.


مراجعه‌کنندگان به این سامانه می‌توانند، معرفی کلینیک و مسئولین فنی و پرسنل کلینیک و اهداف و چشم‌انداز کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی را مشاهده کنند.


معرفی پزشکان متخصص معالجه ریشه دندان، ترمیم و زیبایی، ارتودنسی، اطفال، جراحی فک و صورت، جراحی لثه، لیزر، پروتز دندانی، جراحی کاشت ایمپلنت، بیماری‌های دهان، دندان و فک و صورت و دنداپزشکان عمومی از دیگر امکانات این سامانه است.


در این سامانه همچنین بخش‌های مختلف کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی شامل بخش‌های معالجه ریشه دندان، ترمیمی و زیبایی، ارتودنسی، اطفال، جراحی فک و صورت، جراحی لثه، لیزر، پروتز دندانی، تروما، ایمپلنت دندان و بیماری‌های دهان، دندان و فک و وصورت نیز معرفی شده است.


سازمان‌ها و شرکت‌های طرف قرارداد و بیمه های طرف قرارداد با کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی نیز در این سامانه معرفی شده است.


همچنین علاقمندان و متخصصان دندانپزشک نیز می‌توانند در این سایت از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی کلینیک آگاه شوند.


نوبت دهی آنلاین از دیگر ویژگی‌های سامانه اطلاع‌رسانی کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی خراسان رضوی است.


گفتنی است که تلفن تماس کلینیک دنداپزشکی 38412222 و 38410907 می باشد و ساعت پاسخگویی جهت معاینه اولیه و طرح درمان صبح از ساعت 9 الی 11 و عصر از ساعت 16:30 الی 18:30 است.


کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در بین خیابان عارف و پرستار شهر مشهد واقع شده است.