سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

پنج شنبه ، 14 تير 1397 کد خبر:3705 تعداد بازدید:

برگزاری دوره دستیار دندانپزشک در جهاددانشگاهی خراسان رضوی

اشتراک گذاری

سرپرست مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی خراسان رضوی شعبه وکیل آباد از برگزاری دوره دستیار دندانپزشک با همکاری کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، علی عباس‌آبادی افزود: ویژگی بارز این دوره، استفاده از اساتید برتر و متخصص هیات علمی، استفاده همزمان از تجربه معاونت آموزشی و کلینیک دندانپزشکی و مهارت و عملی محور بودن آموزش‌ها است.

وی با اشاره به اینکه این دوره شامل 80 ساعت آموزش تئوری و عملی خواهد بود، تصریح کرد: شرکت کنندگان این دوره آموزش‌های لازم تئوری را در فضای مرکز آموزشی شماره 4 و همچنین دوره عملی آن را در کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی زیر نظر اساتید متخصص هیات علمی جهاددانشگاهی و دانشکده دندانپزشکی می گذرانند.

به گفته وی، در پایان این دوره؛ گواهینامه‌ای از سوی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

گفتنی است که علاقمندان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی خراسان رضوی شعبه وکیل آباد به شماره تلفن 36050252 و 36043986 تماس بگیرند و یا به آدرس مشهد، بلوار وکیل آباد- بین وکیل آباد 7 و 9 مراجعه نمایند.