سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

دوشنبه ، 21 آبان 1397 کد خبر:4338 تعداد بازدید:

برگزاری سمینار تخصصی دندان‌های ضربه خورده دانش آموزان توسط کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی

اشتراک گذاری

توسط کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی و با همکاری مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی نیشابور و اداره آموزش و پرورش این شهرستان، سمینار تخصصی یک روزه دندان‌های ضربه خورده دانش آموزان برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، در این سمینار، میلاد فیاض، مدیر داخلی کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی علاوه بر معرفی کلینیک، قسمت های مختلف دهان و دندان را برای حاضرین تشریح نمود.


در ادامه، دکتر مهشید شخ نظامی، مسئول تروما کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مطالبی را در خصوص اقدامات اولیه وقتی دندان دائمی از فک بیرون افتاده است و همچنین حفظ دندان ضربه خورده ارائه نمود.


در این سمینار یک روزه که با حضور 150 نفر از مربیان تربیت بدنی مقطع متوسطه اول و دوم و رابطین بهداشت مدارس شهرستان نیشابور در تالار همایش های مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی نیشابور برگزار گردید، مسئولان این شهرستان از جمله معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش، مشاور عالی اداره وروزش و جوانان و نماینده دانشکده علوم پزشکی نیشابور شهرستان نیشابور نیز حضور داشتند.