سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

دوشنبه ، 21 آبان 1397 کد خبر:4340 تعداد بازدید:

برگزاری دوره آموزشی ترجمه روانشناسی مترجم در مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی خراسان رضوی شعبه وکیل آباد

اشتراک گذاری

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی خراسان رضوی شعبه وکیل آباد از برگزاری دوره آموزشی ترجمه روانشناسی مترجم در این مرکز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، علی عباس آبادی، با بیان این مطلب افزود: سرفصل این دوره آموزشی شامل آموزش تکنیک‌های مختلف ترجمه در سطح واژه، بند و جمله با محوریت روانشناختی، آموزش شیوه ترجمه ساختارهای نحوی ساده تا پیچیده در متون علمی و آموزشی مقدماتی ویراستاری و نحوه اعمال اصلاحات پس از ترجمه است.


به گفته وی، معرفی وبسایت‌ها، مجلات الکترونیک و اپلیکشن‌های ترجمه جهت بهره‌مندی از اطلاعات یا در صورت تمایل همکاری با آن‌ها از دیگر سرفصل‌های این دوره آموزشی است.


وی با اشاره به اینکه مدت زمان این دوره آموزشی 30 ساعت است، تصریح کرد: در پایان دوره، به متقاضیان جهت قید در رزومه کاری و تحصیلی گواهینامه معتبر اهدا خواهد شد.


مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی خراسان رضوی شعبه وکیل آباد اظهار کرد: همچنین در پایان این دوره آموزشی، برگزیدگان به بازار کار معرفی خواهند شد.


وی خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی خراسان رضوی شعبه وکیل آباد به شماره 36050252 و 36043986 تماس بگیرند.