سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

دوشنبه ، 06 اسفند 1397 کد خبر:4645 تعداد بازدید:

برگزاری دوره‌های هنری در مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی نیشابور

اشتراک گذاری

مدیر مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی نیشابور از برگزاری دوره‌های هنری در این مجتمع خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، میثم لعل عوض پور با بیان این مطلب افزود: این دوره‌ها شامل عکاسی عمومی در 40 ساعت آموزشی و عکاسی دیجیتال در 38 ساعت آموزشی می‌باشد.


وی دوره خوشنویسی نستعلیق در 32 ساعت آموزشی، تراش هنری در 32 ساعت آموزشی و طراحی در 30 ساعت آموزشی را از دیگر دوره‌های هنری این مجتمع دانست.


به گفته وی، نقاشی کودکان در 20 ساعت آموزشی، نقاشی پایه در 20 ساعت آموزشی و نقاشی رنگ و روغن در 30 ساعت آموزشی از دیگر دوره‌های هنری است که در این مجتمع برگزار خواهد شد.


مدیر مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی نیشابور با اشاره به اینکه دوره‌های هنری این مجتمع در ترم بهار برگزار خواهد شد، ادامه داد: ثبت نام برای این دوره از 10 اسفند ماه سال جاری آغاز و شروع دوره نیز 20 فروردین 98 خواهد بود.


لعل عوض‌پور تصریح کرد: برگزاری دوره‌های هنری این مجتمع مهارت محور و بر اساس سرفصل‌های جهاددانشگاهی می‌باشد و در پایان دوره به فراگیران گواهینامه جهت ارائه در بازار کار اعطا می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های 4333180 و یا 43333780 با پیش شماره 051 تماس بگیرند.