سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

دوشنبه ، 13 اسفند 1397 کد خبر:4677 تعداد بازدید:

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد: کارگاه آموزشی تخصصی اصول و مبانی دیجیتال مارکتینگ در این مرکز

اشتراک گذاری

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: در راستای ارتقا سطح مهارت در انجام فعالیت‌های اقتصادی در بستر فضای مجازی؛ کارگاه آموزشی تخصصی اصول و مبانی دیجیتال مارکتینگ در این مرکز برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان‌نیک افزود: این مرکز با توجه به نیاز مخاطبانی که تمایل دارند در یک دوره فشرده اصول دیجیتال مارکتینگ را آموزش ببیند اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی به مدت 15 ساعت نموده است.

وی بیان کرد: ارتقاء سطح دانش، مهارت و خلاقیت در توسعه کسب و کار آنلاین شرکت‌ها و توسعه اشتغال فردی از جمله اهداف این دوره آموزشی می‌باشد.

به گفته وی، این دوره به فعالیت‌هایی در زمینه بازاریابی آنلاین (تبلیغات گوگل، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا، بهینه‌سازی وب سایت) و بررسی عوامل موثر در موفقیت بازاریابی آنلاین (تحلیل وب سایت، بهینه‌سازی نرخ تبدیل سایت، انتخاب گزینه برتر) می‌پردازد که می‌تواند کسب و کارها را تحت تاثیر خود قرار دهد.

وی تاکید کرد: هدف از انجام دیجیتال مارکتینگ، هزینه کمتر، بازار هدفمند، امکان سنجش دقیق اثر بخشی و ارتباط دو طرفه با مشتریان می‌باشد.


مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی تصریح کرد: این دوره از تاریخ 21 اسفند سال جاری با حضور علاقه‌مندان، دانشجویان و جوانان جویای کار به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی برگزار می‌گردد و نسل جدیدی از دانش بازاریابی و تبلیغات را به صاحبان کسب و کارها معرفی می‌کند.


مردان‌نیک با اشاره به اینکه مکان برگزاری این دوره بلوار اندیشه، اندیشه 83 ، مجتمع فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی است، خاطرنشان کرد: پس از اتمام 5 جلسه آموزش، هر دو هفته، یک جلسه آموزشی جهت کسب مهارت برگزار می‌شود و این روند تا پایان بهار 1398 ادامه دارد. دانشپذیرانی که در دوره کسب مهارت، استعداد و خلاقیت بالاتری داشته باشند، در پروژه تابستان دعوت به همکاری خواهند شد.