سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

چهارشنبه ، 22 اسفند 1397 کد خبر:4717 تعداد بازدید:

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان رضوی: سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن کریم» برگزار می شود

اشتراک گذاری

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری اختتامیه سومین دوره دانشجو معلم قرآن کریم به میزبانی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی در شهرستان نیشابور خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس علیرضا حاتمی با بیان این مطلب افزود: این دوره به صورت هماهنگ در سراسر کشور توسط معاونت های فرهنگی واحدهای استانی در جهاددانشگاهی و تحت نظارت و حمایت سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور در سال جاری برگزار شده است.


به گفته وی، در اختتامیه سومین دوره دانشجو معلم قرآن کریم 20 نفر برگزیده حضور خواهند داشت که از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد و علاوه بر آن نیز در نظر داریم تا محفل انس با قرآن توسط قاریان برجسته از استان خراسان رضوی وش هرستان نیشابور نیز برگزار شود.


وی با اشاره به اینکه این دوره از 23 اسفندماه سال جاری در مشهد آغاز خواهد شد، تاکید کرد: حرکت به سمت تحقق منشور توسعه فرهنگ قرآنی به عنوان بالاترین سند فعالیت‌های قرآنی کشور، گسترش و توسعه معرفت قرآنی در میان دانشجویان و شناسایی استعداد‌های بالقوه قرآنی در سطح کشور در بخش‌های مختلف قرآنی، از جمله اهداف تعریف شده برای این طرح ملی است.


گفتنی است که، سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن کریم» در روز جمعه 24 اسفندماه سال جاری در محل سالن همایش‌های جهاددانشگاهی نیشابور و با همکاری اداره آموز ش و پرورش شهرستان نیشابور و سازمان فرهنگی، تفریحی و ورزشی شهرداری نیشابور برگزار خواهد شد.