سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

شنبه ، 17 فروردين 1398 کد خبر:4722 تعداد بازدید:

مدیر داخلی آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب‌شناسی شماره 2 جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد: پذیرش بیش از 2000 نفر در ایام نوروز 98 در این آزمایشگاه

اشتراک گذاری

مدیر داخلی آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب‌شناسی شماره 2 جهاددانشگاهی خراسان رضوی از پذیرش بیش از 2000 نفر در ایام نوروز 98 در این آزمایشگاه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، سیدمحسن بنی‌هاشمی با بیان این مطلب افزود: از 5 لغایت 15 فروردین سال جاری بالغ بر 2 هزار و 374 بیمار در آزمایشگاه شماره 2 این سازمان پذیرش شده است.


وی با اشاره به اینکه در طی این مدت تا ساعت 17 عصر در این آزمایشگاه پذیرش بیمار داشته‌ایم، ادامه داد: خوشبختانه با تلاش و کوشش همکاران و انجام روش‌های مختلف در انجام آزمایش‌های بیماران مشکلی نداشتیم.


مدیر داخلی آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی شماره 2 جهاددانشگاهی خراسان رضوی با بیان اینکه در سال گذشته روزانه 714 نفر در این آزمایشگاه پذیرش شده‌اند، ادامه داد: در مجموع، در سال گذشته 200 هزار نفر در این آزمایشگاه پذیرش شده‌اند.


بنی‌هاشمی خاطرنشان کرد: با توجه به تحریم‌ها و ادامه مشکلات اقتصادی و افزایش ناچیز تعرفه‌ها در بخش دولتی در سال جاری، بنا داریم تا شرایط موجود را حفظ نماییم.