سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

يک شنبه ، 22 ارديبهشت 1398 کد خبر:4860 تعداد بازدید:

همزمان با ماه مبارک رمضان صورت خواهد پذیرفت؛ برگزاری محفل انس با قرآن کریم در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد

اشتراک گذاری

سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از برگزاری محفل انس با قرآن کریم همزمان با ایام ماه مبارک رمضان در این مرکز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی با بیان این مطلب افزود: این مرکز با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و انتقال مفاهیم آن به نسل جوان به ویژه دانشجویان، محفل انس با قرآن را با حضور قاریان بین المللی برگزار می‌کند.


وی ادامه داد: این مراسم از 22 لغایت 31 اردیبهشت ماه سال جاری (6 لغایت 15 ماه مبارک رمضان) در محل مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد برگزار می گردد و قاریان بنام و بزرگی همچون جواد پناهی، امیر لعل و رضا گلشاهی حضور خواهند داشت و در بعضی از شب‌ها نیز در نظر است از سخنرانی برخی از چهره‌های فرهنگی نیز در این محفل استفاده کنیم.


وی با اشاره به اینکه این محفل در طی این مدت از ساعت 18 آغاز و تا افطار ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا و همچنین پذیرایی افطاری ساده از شرکت کنندگان از دیگر برنامه‌های این محفل است.


به گفته سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، این محفل با مشارکت سازمان اجتماعی، فرهنگی شهرداری مشهد، دانشگاه جامع علمی کابردی خراسان رضوی و شهرداری منطقه یک مشهد برگزار خواهد شد.