سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

جمعه ، 18 مرداد 1398 کد خبر:5191 تعداد بازدید:

با حضور بیش از 13 هزار داوطلب؛ آزمون اسخدامی مشاغل آتش‌نشانی در خراسان رضوی برگزار شد

اشتراک گذاری

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور به همراه جمعی از مسولان استانی، از برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در خراسان رضوی در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدیدکرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، این آزمون با بیش از 13 هزار داوطلب از استان خراسان رضوی با همکاری استانداری و سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد.


این آزمون در 6 حوزه امتحانی مشهد، تربت‌حیدریه، سبزوار، نیشابور، تربت‌جام و کاشمر امروز 18 مرداد ماه همزمان با سراسر کشور برگزار شد.


در آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی بیش از 10 هزار نفر در حوزه امتحانی مشهد شامل شهرستان‌های مشهد، کلات، بینالود، سرخس، چناران، قوچان و درگز شرکت نمودند.


همچنین در این ازمون، در حوزه امتحانی تربت حیدریه 822 داوطلب از شهرستان‌های تربت حیدریه، خواف، رشتخوار، زاوه، گناباد و بجستان، 813 نفر نیز در حوزه امتحانی سبزوار، شامل شهرستان‌های سبزوار، داورزن، خوشاب، جوین و جغتای، در حوزه امتحانی نیشابور 631 داوطلب از شهرستان‌های نیشابور و فیروزه، در حوزه امتحانی تربت جام نیز 564 نفر از شهرستان‌های تربت جام، تایباد، صالح آباد، فریمان و باخرز و در حوزه امتحانی کاشمر نیز 415 داوطلب از شهرستان‌های کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و مه ولات به رقابت پرداختند.


گفتنی است که حد نصاب قبولی در آزمون علمی، بر اساس شغل محل‌ها تعیین می‌شود و معرفی شدگان در حدود 5 برابر ظرفیت در این مرحله به آزمون عملی راه می‌یابند.