سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

شنبه ، 19 مرداد 1398 کد خبر:5193 تعداد بازدید:

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد خبر داد: پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی مرکز در سال تحصیلی 99-98

اشتراک گذاری

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی برای این مرکز در سال تحصیلی 99-98 در این مرکز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی، با بیان این مطلب افزود: این مرکز برای نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 در گروه‌های صنعت، فرهنگ و هنر و مدیریت خدمات اجتماعی دانشجو می‌پذیرد.


به گفته وی، ثبت نام متقاضیان در مقطع کاردانی از 27 مرداد ماه سال جاری و ثبت نام در مقطع کارشناسی از 2 شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و یا حضوری و با مراجعه به مرکز به نشانی مشهد، سه راه ادبیات، مجتمع دکتر شریعتی جهاددانشگاهی انجام خواهد شد.


وی رشته‌های مقطع کاردانی این مرکز را روابط عمومی، امور فرهنگی، گردشگری، گرافیک، دوخت و تکنولوژی لباس، مترجمی زبان انگلیسی، نقشه کشی صنعتی، عمران گرایش نگهداری و مرمت ساختمان، شبکه‌های کامپیوتری، کامپیوتر گرایش سیستم‌های کامپیوتری، نرم افزار گرایش برنامه‌سازی کامپیوتر و فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه‌های گسترده دانست.


سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد اظهار کرد: روابط عمومی، مدیریت گردشگری، گرافیک گرایش پوستر و نشانه، مترجمی زبان انگلیسی، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری گرایش شبکه‌های کامپیوتری، مدیریت امور فرهنگی گرایش برنامه‌ریزی فرهنگی، مهندسی فناوری متالورژی گرایش ذوب فلزات و طراحی و الگوسازی پوشاک گرایش لباس مجلسی و خانگی نیز از رشته‌های مقطع کارشناسی این مرکز است.


افروغی اعطای مدرک معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پایین ترین میزان شهریه در بین دانشگاه‌های حضوری، تخفیف و امکان پرداخت اقساطی شهریه در طول ترم و ارائه تسهیلات مالی، عدم نیاز به مدرک پیش‌دانشگاهی، اشتغال 60 فارغ التحصیلان مرکز و پذیرش 20 دانش آموختگان در آزمون ارشد از ویژگی‌های تحصیل در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد ذکر کرد.