سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

چهارشنبه ، 30 مرداد 1398 کد خبر:5217 تعداد بازدید:

توسط عضو هیات علمی گروه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی جهاددانشگاهی خراسان رضوی گزارش سفر علمی به مراکز پژوهش و فناوری کشورهای آلمان و ایتالیا ارائه شد

اشتراک گذاری

توسط عضو هیات علمی گروه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی و معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، گزارش سفر علمی به مراکز پژوهش و فناوری کشورهای آلمان و ایتالیا ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حمیدرضا بیدخوری در این جلسه که امروز 30 مردادماه در محل سالن شورای این سازمان برگزار شد، به ارائه گزارشی از سفر علمی خود به دانشگاه دوسلدورف، مرکز تحقیقات سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی دوسلدورف، بانک اطلاعاتی بیماری سرطان‌های ارثی پستان و تخمدان دوسلدورف، مرکز تحقیقات مولتی مدیا در میلان، پارک علم و فناوری سلامت میراندولا و دانشگاه جامع مودنا در رجیوامیلیا ارائه کرد.

معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی در این جلسه با برشمردن مزیت‌های نسبی ملی و ویژگی‌های خاص جهاددانشگاهی به ارائه راهکارهایی برای استفاده از دانش و فناوری مراکز پیشرفته دنیا در توسعه فناوری های مورد نیاز کشور پرداخت.

وی با برشمردن نحوه ارتباط بخش علوم پایه و بالینی در دو کشور یاد شده به زمینه‌های قابل ارتقا کارگروهی و ارتباطات بین بخشی در کشور اشاره کرد.