سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

Academic center for Education, Culture and Research - Khorasan Razavi

دوشنبه ، 04 شهريور 1398 کد خبر:5225 تعداد بازدید:

برگزاری دوره تخصصی مامائی (یوگای بارداری) در مرکز آموزش‌های کوتاه مدت تخصصی اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی

اشتراک گذاری

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری دوره تخصصی مامائی (یوگای بارداری) در قالب دو کارگاه فشرده "یوگای بارداری و زایمان" و "یوگای بارداری در آب" ، در این مرکز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان نیک با بیان این مطلب افزود: یوگا در دوران بارداری میزان قدرت را افزایش داده و به تحمل اضافه وزن را ماه‌های پایانی را ساده می‌کند.


وی تصریح کرد: با رشد کودک در شکم مادر، تعادل بدن به هم می‌ریزد که انجام حرکات یوگا بدن کمک زیادی به اصلاح آن می‌کند.


به گفته وی، یوگا در دوران بارداری به داشتن خواب عمیق و کاهش استرس بانوان باردار کمک خواهد کرد، علاوه بر آن تمرینات کششی یوگا میزان گردش خون را در بدن تنظیم خواهد کرد.


مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی اظهار کرد: یوگا به بهبود بدن، بهبود تعادل و گردش خون در دوران بارداری کمک می کند و تاثیر اندکی بر روی مفاصل دارد.


مردان نیک عنوان کرد: مخاطبین این دوره گروه مامائی هستند که در پایان دوره به تمامی شرکت کنندگان دو گواهینامه معتبر و قابل ترجمه جهاددانشگاهی اعطا خواهد شد.


وی خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر این دوره با مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی به شماره ۳۶۲۰۸۱۸۸ تماس حاصل نمایند.