. .
۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ مرداد
Skip Navigation Links
. .

گروه آموزشی کامپیوتر

گروه آموزشي کامپیوتر بر اساس وظایف مندرج در اساسنامه جهاد دانشگاهی با ورود به عرصه های جدید مورد نیاز جامعه و برنامه‌های توسعه کشور، در سال 68 فعالیت خود را بعنوان اولین مجری آموزش علوم رایانه در استان آغاز نمود. این گروه ضمن آموزش ده‌ها هزار نفر از اقشار مختلف، بخصوص جامعه دانشگاهی و همچنین پرسنل دستگاه های اجرایی توانسته است در راستای نیازهای IT شهروندان و کمک به اشتغال و تحقق دولت الکترونیک گامهای موفقی را بردارد.
این گروه با داشتن امکانات آموزشی و فضای مناسب و کم نظیر واقع در مراکز شريعتي و انديشه و با بهره مندی از مدرسین با سابقه و مجرب و با استفاده از سايت‌های كامپيوتري مجهز به اينترنت پر سرعت ، ديتا ﭘﺮوژﮐﺘﻮر و با بيش از 120 كامپيوتر به آموزش دوره‌هاي فناوري اطلاعات و علوم رايانه مي‌پردازد. دوره‌هاي فنی مهندسی (عمران ، معماري ،شهرسازي ،مكانيك ،كشاورزي،كامپيوتر،.....)،طراحي و گرافيك، انيميشن ،برنامه نويسي و طراحي وب ، سخت افزار و شبكه ،پزشكي ، راهبری عمومی( ICDL,ويندوز پيشرفته,آفيس,....) بخشي از دوره هاي ارائه شده می باشد.فراگيران در پايان دوره در صورت كسب نمره قبولي گواهينامه دريافت مي‌نمايند. هم اكنون سالانه بيش از 15 هزار نفر از اين آموزش‌ها بهرمند مي‌شوند.
اين گروه آمادگي آموزش كليه دوره‌هاي تقاضا محور و مورد نياز IT دستگاه‌هاي اجرايي ، سازمان‌ها ، ادارات، كارخانه‌ها، شركت‌ها و مراكز علمي و پژوهشي را در سطوح مختلف (عمومي ,تخصصي و فوق تخصصي) و براساس آخرين استاندارد‌هاي جهاني دارد.
نياز سنجي آموزشي و ارزيابي وضعيت جاري IT در مراكز و ارائه بسته‌هاي آموزشي مناسب در راستاي بهبود ارتقاء فناوري اطلاعات در سازمان ها و مراكز مختلف از ديگر توانمند‌ي‌هاي اين گروه مي باشد.

For More Information or Technical Support  Mail To webmaster@jdm.ac.ir
Copyright © 2017 JDM All Rights Reserved.