. .
۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ مرداد
Skip Navigation Links
. .

گروه آموزشی زبان‌های خارجی

در راستای ارائه خدمات آموزشی و رفع نیازهای عمومی و تخصصی جامعه درزمینه زبان‌های خارجی، گروه آموزشی زبان انگلیسی فعالیت خود را از سال 1372 با ارائه دوره های تخصصی تافل و آمادگی کارشناسی ارشد درگرایش های مختلف زبان انگلیسی آغاز نمود.
دوره های عمومی مکالمه زبان انگلیسی از سال 1373 آغاز به کار نموده و با رشدی افزایشی با بیش از 20،000 فراگیر در سطوح کودک، نوجوانان و بزرگسالان جایگاه قابل قبولی را در ارائه آموزش‌های زبان انگلیسی کسب نموده است.
آموزش در سطوح بزرگسالان در دو قسمت عمومی و تخصصی ارائه می‌گردد. دوره‌های تخصصی شامل Panel Discussion، TOEFL، IELTS، ARS، FCE، CAE، WOW و دوره‌های تقاضا محور بر اساس نیاز سازمان‌ها و ارگان ها همانند English for Political Purposes (انگلیسی برای اهداف سیاسی)، Medical Terminology (اصطلاحات پزشکی) ، English For Engineering (انگلیسی برای رشته‌های مهندسی) می باشد و دوره های عمومی در 15 سطح به علاوه یک سطح پیش‌نیاز ارائه می‌گردد.
در سطوح کودک و نوجوان آموزش‌ها در قالب عمومی از رده سنی 7 تا 17 سال را پوشش می دهد و در سه مقطع C (کودک 7-10 سال)، S (کودک 10-13 سال)، L (نوجوان13-17) برگزار می‌گردد.
فراگیران زبان در سطوح مختلف از طریق آزمون تعیین سطح کتبی و شفاهی وارد دوره‌های مربوطه می‌شوند.
این نهاد آموزشی آمادگی دارد تا در راستای ارائه دوره‌های تقاضا محور زبان‌های خارجی به سازمان‌ها، ارگانها، مراکز مختلف علمی و پژوهشی با اساتید مجرب و تجهیزات کامل در فضایی کاملا آکادمیک با کلیه دستگاه‌ها همکاری‌های لازم را داشته باشد.
آموزش زبان فرانسه نیز از تابستان 1390 آغاز گردید و در حال حاضر با سیستم آموزشیLe Nouveau Taxi در 12 سطح برگزار می‌گردد . فراگیران از طریق آزمون تعیین سطح وارد دوره‌های مذکور می‌شوند.

For More Information or Technical Support  Mail To webmaster@jdm.ac.ir
Copyright © 2017 JDM All Rights Reserved.