. .
۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ مرداد
Skip Navigation Linksصفحه اصلی -> معاونت پژوهشی -> مراکز خدمات تخصصی -> مرکز خدمات تخصصي تشخيص طبي و آسيب شناسي -> آزمايشگاه شماره 2 (طلاب)
. .
 

مرکز تشخیص طبی و آسیب شناسی شماره 2 جهاددانشگاهی خراسان رضوی

پس از راه اندازی اولین مرکز تشخیص طبی و آسیب شناسی جهاددانشگاهی مشهد در خیابان رازی با توجه به محرومیت و نیاز منطقه طلاب مشهد از نظر خدمات پزشکی و آزمایشگاهی، ایده راه اندازی آزمایشگاه تشخیص طبی در این منطقه از طرف جهاددانشگاهی مشهد مطرح شد و در سال 1373 به عنوان چهارمین آزمایشگاه تشخیص طبی این نهاد در استان خراسان و دومین آزمایشگاه تشخیص طبی در شهرستان مشهد در ساختمان استیجاری راه اندازی شد.

با توجه به تراکم جمعیت منطقه، تعرفه های دولتی و استقبال مردم، در دی ماه سال 1382 ساختمان جدید این مرکز در زمینی به مساحت 300 مترمربع راه اندازی شد.

توانمندی ها

آزمایشگاه تشخیص طبی در زمینه های ؛ هورمون شناسی، خون شناسی، ایمنی‌شناسی، سرم شناسی، میکرب شناسی، بیوشیمی، قارچ شناسی ؛ انگل شناسی و آسیب شناسی به ارائه خدمات می پردازد.

بیمه های طرف قرارداد

بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی، نیروهای مسلح، کلیه بانک ها، بیمه های روستایی مربوط به پزشک خانواده، بیمه ایرانیان و سلامت ، کمیته امداد، شرکت برق، شرکت نفت، اداره آب و فاضلاب، صداوسیماو...

تجهیزات

این مرکز برای ارائه هرچه بهتر خدمات تلاش کرده است و در این راستا از آخرین تجهیزات و امکانات موجودبهره مند است از جمله دستگاه BS-800و سلکترا XL در بخش بیوشیمی ، دستگاه فول دیف BC-5800 و سیسمکس KX-21، کواگولامتر و دستگاه سدیمات اتومات در بخش خون شناسی ؛ دستگاهCL (لیازون)و الیزا در بخش ایمنی و هورمون، و نیز دستگاه اسپرموگرامدر بخش میکروب استفاده می شود .

پرسنل آزمایشگاه

در جذب نیروها سعی شده از افراد تحصیل کرده ؛ کار آمد و متعهد استفاده شود و این افراد طی یک روند سخت گیرانه ای بکار گرفته شده اند در این آزمایشگاه در حال حاضرحدود سی نفر مشغول به کار هستند که از این تعداد پنج نیروی فوق لیسانس ؛ دوازده لیسانس و چهار فوق دیپلم در رشته های مرتبط و بقیه با مدرک دیپلم مشغول به کار می باشند

تماس با ما

مسوولین فنی:
در شیفت صبح : آقای دکتر ناظمی
در شیفت عصر : آقای دکتر صادقیان
مدیر داخلی:
محسن بنی هاشمی  

آدرس : مشهد- سی متری طلاب- مفتح 4- جنب مسجد سبزواری
تلفن: 32735444-32768444-32731177

 

For More Information or Technical Support  Mail To webmaster@jdm.ac.ir
Copyright © 2017 JDM All Rights Reserved.